logo kamoši

Občianske združenie pre deti

MENU

V piatok 21.9. 2018 

začíname konečne budovať dopadové plochy pre športové prvky, ktoré sa nám podarilo si vyhlasovať na školáku v rámci participatívneho rozpočtu BSK / Bratislavského samosprávneho kraja/. Veľmi sa tešíme!!! Dnes - vo štvrtok sme s Ester plochy vyznačili oranžovým sprejom! Zajtra príde pán Heriban nám plochy vybagrovať a Palo Jakabovič a ďalší chlapi - otcovia Miško, Janko, Tomáš, Peťo, Peťo a možno aj ďalší iní, budú betonovať okraje plôch. Základná škola Ľudovíta Štúra pozýva pracovníkov na obed! a Mesto Modra, venuje deťom tú najväčšiu šplhaciu zostavu! Ďakujeme Veľmi pekne! Priebežne Vám budeme posielať fotky:))

 

V sobotu 7.10. 2017 sme strávili s našimi malými KAMOŠMI krásny deň na Jablkovom hodovaní v Modre.

Deti spolu s rodičmi a strými rodičmi napiekli jablkové dobroty, ktoré si tu aj samé popredávali. A že sa nám naozaj darilo, to si môžete pozrieť na obrázkoch:)

Edo Kollár nás spolu s deťmi počas prázdnin naučí, ako sa správne hrá tenis!

Edo vedie tenisový krúžok v Modre a deti s ním majú možnosť trénovať nielen počas prázdnin, ale aj počas školského roku. Venuje sa deťom individuálne, ale aj v menších skupinkách. Krúžok môžu deti navštevovať už od 6 rokov. Trénuje sa v Modre, pri štadióne.

Tak hurá na tenis!

Spolu s ŠKD Slniečko a hlavne deťmi z družiny z prvých a druhých ročníkov, sme si vytvorili super stan, aby na nich to slniečko toľko nesvietilo.

 

 jún 2017

 

 

V sobotu 24.9. 2016 od 14.00 hod, sme si s našimi KAMOŠMI užili výbornú akciu na Modranskom Vinobraní.

Vymaľovávali sme takéto "parádne" plátna!

Kontakty

KAMOŠI, o.z.

Jána Bakoša 13, 900 01 Modra

+421 918 702 714

info@kamosi.sk