logo kamoši

Občianske združenie pre deti

MENU

V piatok 21.9. 2018  sme začali

budovať dopadové plochy pre športové prvky, ktoré sa nám podarilo si vyhlasovať na školáku v rámci participatívneho rozpočtu BSK / Bratislavského samosprávneho kraja/. Vo štvrtok sme s Ester plochy vyznačili oranžovým sprejom! Pán Heriban nám plochy prišiel vybagrovať a Palo Jakabovič a ďalší chlapi - otcovia Miško, Janko, Tomáš, Peťo, Rišo, Buco, Peťo a  ďalší betónovali okraje plôch.  Základná škola Ľudovíta Štúra pozvala najlepších pracovníkov na obed! Haffnerovci zakúpili 2 stromy, ktoré Jakabovičovci zasadili :) Deti si samé počas pracovného vyučovania rozhrabávali štrk v dopadových plochách. My - KAMOŠI sme zakúpili z 2% reťazovú hojdačku a futbalové bránky a odpoadkový kôš zase zo zárobku jablkového hodovania. Ďakujeme Veľmi pekne všetkým, ktorí nám pomáhali s týmto skvelým projektom pre naše deti! 3X HURÁ!

 

V sobotu 6.10. 2018 sme strávili s našimi malými KAMOŠMI krásny deň na Jablkovom hodovaní v Modre.

Deti spolu s rodičmi a strými rodičmi napiekli jablkové dobroty, ktoré si tu aj samé popredávali. A že sa nám naozaj darilo, to si môžete pozrieť na obrázkoch:)

V júni 2018 sme spolu s deťmi a rodičmi zahájili náš 1. ročník kamošského splavu. Splavovali sme ramená Dunaja v Dunakiliti v Maďarsku. Večer sme čo to poopekali a prespali v stanoch. Myslím, že na 2. ročník si budeme môcť trúfnuť už aj na Malý Dunaj :))))

 

3X Hurá!

Spolu s ŠKD Slniečko a hlavne deťmi z družiny z prvých a druhých ročníkov, sme si vytvorili super stan, aby na nich to slniečko toľko nesvietilo.

 

 jún 2017

 

 

V sobotu 24.9. 2016 od 14.00 hod, sme si s našimi KAMOŠMI užili výbornú akciu na Modranskom Vinobraní.

Vymaľovávali sme takéto "parádne" plátna!

Kontakty

KAMOŠI, o.z.

Jána Bakoša 13, 900 01 Modra

+421 918 702 714

info@kamosi.sk